Is het een pannenkoek? Of een veredelde omelet? Lekker en vullend is het in elk geval :). Ben je op zoek naar een ontbijt dat net iets anders is? En zeker voldoende vullend? Probeer deze chiapannenkoekjes eens. Lekker met gezouten beleg (zalm) of met wat zelfgemaakte confituur.
Chia pannenkoeken/omelet
Ingrediënten
- 3 eieren
- 2 el kokosolie
- 20 gr gebroken lijnzaad
- 20 gr chiazaad
- Kruiden: zout
Instructies
- Kluts alle eieren goed door elkaar. Voeg het zout, 1 el kokosolie, gebroken lijnzaad en chiazaad toe aan het geheel.
- Mix even goed door elkaar met een staafmixer.
- Laat de rest van de kokosolie smelten in een koekenpan. Giet het beslag in de pan. Voor een omelet kan je alles in 1 keer erin gieten. Heb je zin in wat dunnere pannenkoeken, dan kan je er een 3-tal hiervan maken.
- Draai om zodra de onderkant wat bruin is geworden.
- Smakelijk!
Juist klaargemaakt. Ze zijn zéér lekker.
Ze zijn super lekker. En vullend. Kdeed het recept X2 voor drie personen. 2 pannekoekjes de man…maar we aten er elk maar eentje op…gemakkelijk voor morgenvroeg 😊