Keto check-in advies
Omdat we regelmatig de vraag krijgen voor uitgebreider individueel advies op maat, bieden we je de mogelijkheid aan ons persoonlijke hulp/advies (via Skype of Whatsapp) te vragen. Op die manier kunnen snel al je twijfels, onzekerheden of vragen rond keto worden weggewerkt.

Een eenmalige persoonlijke consultatie kost €45 .
Kies zelf meteen een moment dat jou past.
Keto probleemstelling
"Ik eet al een paar dagen/weken keto en val toch niet af. Kan je mijn eetdagboek bekijken en me wat tips geven, want ik denk dat ik een aantal zaken slecht aanpak?"
"Hoe komt het dat mijn ketonen-waardes zo laag zijn? Ik heb een ketonix-toestel en meet dus via de adem."
"Ik heb een auto-immuunziekte en zou graag de keto levensstijl willen proberen om te zien of het helpt. Kunnen jullie me in de juiste richting sturen hoe ik het zou aanpakken?"
"Ik probeer ook mijn gezin bij de keto levensstijl te betrekken, maar dat lukt niet goed. Heb je wat concrete praktische tips?"
"Ik ben net met keto begonnen en heb een aantal vragen rond mijn sportieve opties of mogelijkheden."
"Ik geraak niet in ketose hoewel ik al een drietal weken vrij strikt aan het eten ben. Wat doe ik verkeerd?"
Concreet
- Boek via onderstaande tool zelf een gesprek in op een moment dat voor jou past.
- Stuur ons eventueel wat meer achtergrond per mail van je situatie en doelstellingen op voorhand door.
- Kostprijs van een éénmalige persoonlijke skype consultatie is 45 EUR.
Interesse?
Een eenmalige persoonlijke consultatie of check-in kost €45 .
Kies zelf een moment dat jou past. Boek hieronder meteen je afspraak.