Meet-Up
voor de leden van de KetoHuis Facebook Groep

KETO POT-LUCK

Hoe gaat het in zijn werk?


Welkom op ons tweede keto pot-luck event.

We organiseren een leuke namiddag waar elke keto-fan zijn eigen ervaring en culinaire tips kan delen. KetoHuis zorgt voor de organisatie, locatie en naambadges. Wens je deel te nemen?

Kom langs en neem je eigen keto-vriendelijk gerechtje mee!

  • 1
    Neem je eigen keto-gerecht mee. Dat is de belangrijkste vereiste voor onze put-luck. Uiteraard keto-vriendelijk. Inspiratie nodig? Check de recepten op onze site of nog beter, ga zelf aan de slag. 
  • 2
    Mes en vork meenemen is geen gerecht. Dat zullen wij voorzien. We zorgen ook voor water, koffie en thee. 
  • 3
    Wees creatief. We willen zoveel mogelijk van elkaar leren in dit keto-avontuur. Laten we dus allemaal best creatief zijn in de gerechten die we zelf bereiden. Zo inspireren we elkaar!

Kostprijs: GRATIS

CONCREET

Datum: zondag 15 september

Tijdstip: 12u30 - 15u00
Locatie: Lange Leemstraat 224 b, Antwerpen


VOOR DE KETOHUIS FAN

Voor de toppers uit onze KetoHuis Facebook Groep. Ideaal moment om de gezichten te leren kennen achter de 'online profielen'!

JOUW GASTHEREN

sofie desmedt

Sofie Desmedt

Christope Bouten

Christophe Bouten

user-o

Informeel & interactief

Iedereen brengt zijn eigen originele keto-creatie

CONTACT

Sofie & Christophe
Lange Leemstraat 224b
2018 Antwerpen 
ketohuis@gmail.com

> Lees meer over onze filosofie

Keto Huis Logo

SCHRIJF JE IN OP ONZE NIEUWSBRIEF

Ontvang alle laatste nieuwe recepten en artikels. 


© Copyright 2020 KetoHuis  - Alle Rechten Voorbehouden -
Keto Huis & privacy | Algemene voorwaarden
We zijn geen voedingsdeskundigen of artsen. Alle informatie op deze website is gebaseerd op onze persoonlijke ervaringen en wetenschappelijke verdieping in een keto levensstijl. Voor elke verandering in dieet of levensstijl is steeds een medische check-up aangewezen. 

>